» strona główna  » oferta  » neutralizacja odorów

Neutralizacja odorów

KROLPOL jest partnerem firmy UGN-Umwelttechnik GmbH, która już od 2002 roku zajmuje się technologiami ochrony środowiska. UGN specjalizuje się w technologiach biologicznego i chemicznego oczyszczania powietrza z substancji szkodliwych, filtracji zanieczyszczeń odorowych oraz redukcji korozji biologicznej, a jej zespół tworzą doświadczeni geologowie, technologowie procesów środowiskowych i inżynierowie.

Dzięki uwzględnianiu najnowszych osiągnięć naukowych oraz ścisłej współpracy z kompetentnymi partnerami zapewniamy Państwu realizację powierzonych nam zadań zgodnie z najnowocześniejszym stanem nauki i techniki. Każdy problem rozpatrujemy indywidualnie angażując zebrane przez lata doświadczenia.

Broszura na temat neutralizacji zanieczyszczeń odorowych Odór w powietrzu - pobierz dokument

W zakresie neutralizacji odorowych zanieczyszczeń powietrza stosowany jest opatentowany i produkowany przez UGN-Umwelttechnik GmbH granulat na bazie celulozy UgnCleanPellets®

Dokument do pobrania Karta katalogowa granulatu UgnCleanPellets®

Dokument do pobrania Właściwości granulatu UgnCleanPellets®

Wyjątkowe właściwości granulatu UgnCleanPellets® w zakresie neutralizacji zanieczyszczeń odorowych przewyższają skutecznością węgiel aktywny.

Dokument do pobrania Porównanie UgnCleanPellets® z węglem aktywnym

Rozwiązania i produkty procesowo-technologiczne UGN są udoskonalane w sposób ciągły, również we współpracy z instytutami badawczymi i szkołami wyższymi. Produkty i rozwiązania UGN znalazły uznanie w wielu krajach świata oraz był nagradzane na imprezach targowych, np. IENA oraz Salon des Inventions Geneve.KROLPOL SAFETY Sp. z o.o.
Radzyń ul. Słoneczna 51
67-410 Sława
tel. +48 600 418 317
tel. +48 68 352 07 72
e-mail: biuro@krolpol.com.pl